Ümraniye Amana Servisi

Zanussi Hizmet Ümraniye Beyaz eşya sektörünün öncü markası olan Zanussi, kaliteden ödün vermeden. Ümraniye Zanussi Servisi  Üretilen beyaz eşya ve buzdolapları gibi en çok kullanılan ev aletlerine kesintisiz teknik servis sağlamaktadır. Zanussi Servis Ümraniye profesyonel teknik kadromuzla sunduğumuz teknik destek ürünlerinden en iyi şekilde yararlanarak çalışanlarımızın beyaz eşyalarının daha uzun süre dayanmasını sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak en hızlı ve en kaliteli hizmet veren Zanussi hizmetini Ümraniye’nin hizmetine sunmayı hedefliyoruz.

Ümraniye Zanussi Servisi

Garantili Yedek Parça Değişimi Zanussi markasının garantisi altında aldığınız beyaz eşya ve buzdolaplarının periyodik bakım hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürüyoruz. Ümraniye Zanussi Servisi. Buna ek olarak, bir yıl boyunca yedek parça değişimi de teknik servis garantisi olarak garanti edilmektedir. Uzun servis ömrü, Zanussi güvenli ürünlerinize ekstra bir garanti sağlayarak genişletilir.

 

Zanussi Servis Ümraniye

Çalışmamızda kullandığımız tüm aletler tamamen Zanussi ürünleri için tasarlanmış ve orijinal teknik araçlardır. Ayrıca, hassas ölçümlerin yapıldığı ölçüm cihazları, teknik kadromuz tarafından mühendis seviyesinde dikkatli bir şekilde kullanılmaktadır. Kusurlu ürünler üzerinde yapılan ölçümler ve test sonuçları teknik bültenlerdeki ve kullanım kılavuzlarındaki standartlara göre kontrol edilerek ürünlerin performansı değerlendirilir.

Mobil Araçlar  Ümraniye Zanussi Servisi kalitesinin en iyisini yapmak için kurduğumuz firmamız, Ümraniye Zanussi servisinin teknik servislerinde sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ederken, periyodik bakım, aynı zamanda kullanıcılara basit seviye ayarlamaları ve onarımları yapmalarına yardımcı olmak için kullanıcı düzeyinde eğitim vermektedir. kendi olasılıkları. Ayrıca, çağrı merkezi telefon numarası ile şirket yönetimine bildirilen arızaya müdahale etmek için kurduğumuz mobil teknik servis ekipleri Ümraniye’de önemli noktalarda devriye geziyor. Bildirilen arızalar, müdahaleye 15 dakika içerisinde hastaneye bildirilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir