Whirlpool Servisi

Ümraniye Teba Servisi Teba markalı Ümraniye bölgesinde Teba servis kalitesinde Teba marka cihazlara kaliteli hizmet ve özellikle kullanım ömründe en yüksek performansı sunarak yaşamı kolaylaştırmayı amaçlayan buzdolapları ile kaliteli hizmet veriyoruz. Yedek parçaların bakım, onarım ve değiştirilmesinde en yüksek başarıya ulaşmayı hedefliyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Hedefli Teknik Servis Çalışmamızda ilk hedefimiz müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve sonuç olarak kullanılan beyaz eşya ve buzdolaplarının ömrünü uzatmaktır. Teba markalı ürünlerimizin kalitesi, şirketimizin çevreye duyarlı ve disiplinli çalışmalarıyla sevilmeyi düşündüğü gerçeğiyle artırılmıştır. Ümraniye Teba Servisi Tüketicileri daha bilinçli tüketiciler haline getirmek için teknik servisimiz tarafından Teba marka ev aletleri ve buzdolapları sağlanmaktadır.

Ümraniye Teba Servisi

Mobil ekibiniz, çağrı merkezimize veremediğimizden haberdar olduğunuzda istediğiniz yerde olacaktır. Bir müşteri hizmetleri talebi olarak, bizim için mevcut olduğumuz gibi değil, bir müşteri olarak bize ulaşmanız önemlidir. Bir şirket olarak işimizi zamanında ve söz verdiğimiz sürede bitirmeyi hedefliyoruz. Bu sayede hem firmamızı hem de kalitemizi ürünlerimizin kalitesi için en iyi şekilde hedeflediğimiz hedefi hedefliyoruz.

Orijinal Yedek Parça Kullanmak için Teknik Servis Orijinal yedek parçaları kullanarak ürünlerinizin ömrünü uzatırken ürünlerinizin daha uzun süre çalışmasını sağlayabiliriz. Ümraniye Teba Servisi Personelimiz sürekli eğitimlere katılarak geliştirdiği Teba markalı ürünlerin yedek parça stoklarını sürekli olarak değiştirmekte ve doğru parça değişikliklerini yaparak hizmet kalitesini yansıtmaktadır.

Ümraniye Teba

7/24 kesintisiz hizmetimiz, mobil ekibimizle yaptığımız her çağrıya anında cevap veriyor. Teba kalitesinde çalışmalar yapan Ümraniye Teba servisi, teba marka beyaz eşya ve buzdolapları için daima orijinal yedek parça bulundurmaktadır.

Diğer teknik hizmetlerden farklı olarak, ortaya çıkardığın çalışmalarımızla geliştirdiğimiz Teba marka cihazlar ve buzdolapları için bir online arıza takip sistemi kurduk. Ümraniye Teba Servisi Ürünlerinizin kusurlu kısmı değiştiğinde ve hangi sebepten ötürü kayıt yapar. Bir sonraki bakım onarım için kolaylık sağlar. Aynı zamanda, arızaların tespit edilmesiyle hem ürün kalitesi hem de firmamızın işlem hızı arttırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir