Ataşehir Profilo Servisi

İstanbul’da deneyimli teknik kadromuz ile Profilo markasına ait tüm beyaz eşya ve ankastre ürünlerin tamir, bakım ve kurulum hizmetlerini itinalı olarak vermekteyiz. Ümraniye Profilo Servisi Servisimiz konusunda uzman ekibi ile öncelikle müşteri memnuniyetini sağlamak adına randevu sistemi ile çalışmakta olup müşterinin uygun zamanları konusunda mutabık olduktan sonra kurulum sağlanmaktadır.

Ümraniye Profilo Servisi

Kurulum işlemlerimiz boyunca verdiğimiz tüm hizmetleri Profilo marka ürünün uzun süre kullanımı ve müşterinin marka ve modele ait ayrıntıları öğrenmesi yönünde sağlanmaktadır. Bu sayede müşterinin hizmetten memnun kalması ve ürünün uzun süre kullanılması amaçlanmaktadır. Ümraniye Profilo servisi ile tüm İstanbul’un Profilo marka ürünleri ile ilgili hizmet vermemiz de mümkün olabilmekte. Fakat bunun için kullanıcıların Profilo müşteri hizmetlerinden firmamızdan hizmet almak istediğini belirtmesi gerekmekte olup bu durumda otomatik olarak firmamız ile bağlantıya geçilmektedir.

Ümraniye Profilo Servisi Nasıl Çalışıyor?

Alanında uzman teknik ekibimiz ve idari alanda çalışan personellerimiz ile hizmet vermektedir. Öyle ki burada firmamız tarafından istenen şey müşterilerin sistemli ve programlı bir şekilde şikayet ya da taleplerinin not alınması ve gerekli teknik personele bildirilerek sorunların çözümünün bir an önce sağlanmasını amaçlamaktadır.

Profilo servis Ümraniye

Konusunda uzman olan ekibimiz tarafından bu tür hizmetler kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilebilmekte olup bu konuda tercih edilen bir servis durumundayız. Beyaz Eşya Servis Ayrıca tamir ve bakım hizmetlerini de sistemli bir şekilde sağlamaktayız. Öncelikle beyaz eşyanın bulunduğu konuma ulaşım sağlanmakta ve arıza tespiti sağlanmaktadır. Profilo servis Ümraniye Arızanın tespitinden sonra ise gerekli onarım yöntemi belirlendikten sonra arızanın en kısa sürede giderilerek müşterinin mağdur olması engellenmektedir.

Profilo Ümraniye Servisi Hangi İşlere Bakıyor?

 

  Profilo servisi beyaz eşyaların tamamının onarımını sağlayabiliyor. Bu sınıfa giren çamaşır, bulaşık makinelerinin yanı sıra buzdolabı tamirleri de yapabilmektedir. Ümraniye Profilo Servisi Ayrıca tüm ankastre ürünlerin onarımını da sağlamaktadır. Fakat tüm ürünlerin Profilo markasından olması gerekmekte olup bu markaya ait ürünlerin montaj işlemleri de firmamız tarafından yapılabilmektedir. Firmamızın bu konuda ki en önemli hassasiyeti kısa sürede etkin onarım sağlanarak teslimat olup hizmet hayatımız boyunca bunu etkili bir şekilde sağlamış bulunmaktayız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir