Ataşehir Profilo Servisi

Teknik kategorisinde değerlendirilen servis hizmetleri, elektronik cihaz tamiri eğitimi gerektirmektedir. Beykoz Teka servisi Bu konuda gerekli eğitimin alınmasıyla, sertifika almaya hak kazanan Teka servis Beykoz elemanlarımız, güvenilir ve etkili hizmet anlayışı ile çözüm üretmeye devam etmektedir. Sertifika almaya hak kazanmış, yılların tecrübesine sahip olan ve işini meslek edinmiş elemanlarla çözüm üreten firmamız, her zaman için etkili ekip tercihinde bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlayan, müşteri ile diyalog kategorisinde istenilen başarıyı gösteren elemanlarımız, sektörde başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Teka Servis Beykoz

Yollar Açık Olduğu Sürece Hizmetinizdeyiz Dört mevsim hizmet çözümleriyle, bütün hava koşullarında hizmet veren ekiplerimiz, gerek yaz olsun, gerek kış olsun, yollar açık olduğu sürece adresinize gelerek beyaz eşya, klima ve kombi bakım hizmeti sunmaktadır. Ankastre kategorisindeki, buzdolabı, çamaşır makinesi ve fırın gibi cihazları tamir eden servisimiz, kış aylarının en önemli cihazı kombi ve yaz aylarının vazgeçilmezi klima kategorisinde de hizmet vermektedir. Teka Servis Beykoz Düzenli bakım işlemlerinin çok önemli olduğu bu cihazlar, yıllık bakım işlemleri kategorisinde, parça ve bakım desteği ile çözüm üretmektedir. Güncel bakım ve onarım hizmetini kapınıza getiren şirketimiz, yerinde bakım işlemi gerçekleştirmektedir.

Beykoz Teka servisi

Klima, Kombi ve Beyaz Eşya Servisi Bütün cihazlarda olduğu gibi Teka kategorisindeki cihazlarda da yedek parça çok önemlidir. Elektronik dünyasının can damarı olan servis hizmetleri, cihazın kullanımını artıran bir konudur. Bakım ve onarım hizmetlerini, yerinde ve etkili bir şekilde gerçekleştiren firmamız, randevu sistemiyle çalışmaktadır. Adres bilgileri, cihaz bilgileri ve diğer gerekli bilgiler tam olarak verilmelidir. Teka Servis Beykoz Bu gerekli bilgilerin tam olarak verilmesi, hızlı ve etkili hizmetin gerçekleşmesini sağlayacaktır. Adresinize kısa zamanda ulaşmak için, her zaman en kısa yolları tercih ediyoruz. Cihazınız için gerekli bütün yedek parçaları, araçta hazır bulunduruyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir