Servis Ücretleri Ne kadar ?

Değerli ziyaretçilerimiz ; Şirketimiz Emsen Teknikte Servis ücretleri 24.03.2018 Tarihi den itibaren 40 tl olarak güncellenmiştir, Servis ücretimiz tüm ürünler ve markalarla aynı fiyattan değerlendirilmekte,

Servis Ücretleri Neden Alınır ?

Peki neden servis ücreti alırız ? Servis ücretleri aslında ürünü tamir ettirmezseniz alınan ücrettir. Servis Ücretleri Neden Alınır ? Sorusunda açıklık getirmek gerekirse eğer, Normalde eğer evinize tamirci çağırdığınız zaman eğer tamir konusunda anlaşırsanız.  Teknik servis personeli sizden servis ücreti almaz. Evinize servis çağırdığınızı var sayalım bizim şirketimiz Ataşehirde sizinde eviniz Beykoz’da diyelim yaklaşık gidiş geliş 45 km lik bir mesafedeyiz, biz tam donanımlı araçlarımızı kapınıza kadar, İşin ehil ustayı kapınıza kadar gönderiyoruz.  Düşünsenize örneğin bulaşık makinenizin motoru arızalı ve size 200 lira fiyat verdik sizde fiyat fazla geldiğini düşünüyorsunuz yaptırmak istemiyorsunuz.  Bu durumda sizden servis ücreti almazsak firmamız personelinin hem vakti gidecek.  Hem araçlarımız yıpranacak, hem 25 tl civarında mazot maliyeti çıkacak.  o nedenle siz yaptırsanız da yaptır masanızda bizim sizden maliyetleri almamız gerekiyor.

Servis Ücretleri Ne kadar ?

O nedenle servis ücreti satış sonrası hizmetler derneğinin belirlediği yasal bir tamir tespit ücretidir. beyaz eşya servis ücreti ne kadar Firmamızdan teknik servis aldığınızda ekstre kesinlikle servis ücreti yansıtamayız bizden servis alın yada almayın yaptırmaya karar verdiğiniz ev aletleriniz için tamir ücretleri yanında servis ücreti vermeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir