Kozyatağı Goldstar Servisi

Kozyatağı Goldstar Servisi 0216 540 00 23 Elektrikli ve elektronik ev aletleri iki veya üç yıl garanti kapsamında olan eşyalardır. Bu güvence süresi içinde elektronik eşyaların kurulumu ve montajının yanı sıra bununla birlikte onarım ve onarımlarının da teknik servis tarafından yapılması garanti kapsamının bitmemesi ve elektronik eşyaların sağlıklı bir halde onarım edilmesi ve onarılması için oldukca önemli olmaktadır.

Kozyatağı Goldstar Servisi

Goldstar servisi olarak yetkili servis firmamız, Goldstar markalı olan tüm elektronik eşyaların ve elektrikli eşyaların montajını, kurulumunu ya da herhangi bir arıza halinde onarım ve tamirini yapmaktadır. Goldstar markalı tüm elektronik eşyaların kurulumu, tamiri ve onarım işlemleri bünyemizde istihdam ettiğimiz alanında uzman, eğitimli ve belgeli personellerimiz tarafından itinalı bir şekilde yapılmaktadır.

Goldstar Markalı Tüm Eşyalarınız kesin Ellerde Türkiye’nin her yerinde Goldstar teknik destek hizmeti veren firmamızda Goldstar ürünleri hakkında bilgili olan ve uzman eğitimler alan personellerimiz sizlere Goldstar teknik destek hizmeti vermektedir. Kozyatağı Goldstar Servisi Ürün seçeneklerinin bayağı fazla olduğu Goldstar markasında; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşya ürünlerinin yanı sıra aynı zamanda fırın, televizyon, ses sistemi ve uydu alıcısı benzer biçimde ürünler de bulunmaktadır. Goldstar markasının adı altında ve Goldstar güvencesi ile üretilen bu elektrikli ev aletlerinin ve elektronik eşyaların her birinin garantisi Goldstar teknik servisimiz altındadır.

Kozyatağı Goldstar Servisi
Kozyatağı Goldstar Servisi

Kozyatağı Goldstar

Satış öncesi, satış sırası ve satış sonrası tüm teknik destek ve hizmet olanakı sunan Goldstar servisi firmamız, satın almış olduğunuz elektronik eşyaların tümünü uzman personellerimiz tarafınca evinize kurulumunu ve montajını yapmaktadır. Kurulum sonrasında herhangi bir arız ya da mesele halinde ise yine servis yetkililerimiz 7/24 sizlere Goldstar teknik destek hizmeti sunmaktadır. Yetkili servisimiz ve işinde uzman olan personellerimiz yardımıyla Goldstar markalı ürünlerinizi içiniz rahat bir şekilde güvenle kullanabilirsiniz.

Kozyatağı Goldstar Servisi

Tamir ve Onarım İşlerinde Orijinal Yedek Parçalar Kullanıyoruz Kurulumunu yapmış olduğumuz Goldstar markalı tüm elektronik eşyalarınız Goldstar servisi olarak bizim garantimiz altında olmaktadır. Kozyatağı Goldstar Servisi Her arıza ve mesele durumunda yetkili servisimiz ve uzman ekibimiz ile irtibata geçtiğiniz takdirde uzman ekiplerimiz en kısa sürede evinize gelmiş olarak yerinde denetim edip onarım işlemlerini başlatmaktadır. Servisimizin yerinde onarım ve onarım hizmeti sayesinde eşyalarınızı evinizden almadan kısa sürede sorununuza kalıcı çözümler üretmekteyiz.

Goldstar Servisi

Goldstar markalı tüm elektronik eşyalarınızın onarım ve tamiri esnasında bazı durumlarda yedek parça ihtiyacı doğabilmektedir. Bu şeklinde durumlarda uzman ekiplerimiz Goldstar markasının orijinal üretimi olan yedek parçalarını kullanarak onarım ve onarım hizmetini sizlere sunmaktadır. Büyük bir sorun olmadığı takdirde yerinde onarım hizmeti veren teknik servisimiz, hem de ürün hakkında ve arızaların oluşma sebepleri hakkında sizlere gerekli bilgilendirmeleri yaparak ürün arızalarınıza karşı kalıcı çözümler üretmektedirler. Kozyatağı Goldstar Servisi Bununla beraber Goldstar servisi olarak ürünlerin onarım işlerinde yetkili servis personellerimizin kullanmış olduğu yedek parçalar da garantili ürünler olmakla beraber yine Goldstar güvencesi ile ürününüze takılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir