Ümraniye Amana Servisi

Kullan at mantığında değerlendirilemeyecek ölçüde pahalı olan bu eşyaların, tamiratının yapılması gereklidir.  Çamaşır Makinesi Servisi Özellikle hızlı ve güvenilir bir servis bu aşamada sizlere ilaç olacaktır. Servis seçerken de işin erbabı, teknik altyapısı ve elemanı olan, hızlı ve kalıcı çözümler üreten bir ekiple, irtibat sağlamak gerekir. Servislere, çeşitli arızalar için başvuran kişilerle, yapılan araştırma ve anketlerde, servislerden hızlı ve kaliteli hizmet alımı konusunda, sıkıntılar yaşandığı ve şikayetlerin kaliteli işçilik ve yedek parça konusunda yoğunlaştığı saptanmıştır.

Firmamız 18 yıldır bulaşık ve çamaşır makineleri, ankastre ocaklar ve fırınlar konusunda müşterilerine hizmet vermektedir. Uzun yıllar boyunca elde ettiği tecrübeler sayesinde müşteri her zaman haklıdır prensibini ana ilke olarak belirleyen firmamız 0 müşteri memnuniyeti üzerine çalışmaktadır. Ayrıca en uygun fiyat garantisi vererek, müşterilerinin ekonomik anlamda memnun kalmalarını sağlamaktadır. Çamaşır Makinesi Servisi olarak ürünlerinizde ki bütün teknik sorunlara ücretsiz danışma hattımızdan ve www.servisasia.net internet adresimizden yardımcı olunmaktadır.

Çamaşır Makinesi Servisi

Beyaz eşya arızası için servis talebiniz alındıktan sonra, bir gün içerisinde size ulaşılacaktır. Bünyemizdeki uzman kadro ile makinenize anında müdahale edilerek sorun giderilecektir. Parça değişimi gerekli olduğunda ise yine servisimiz bire bir orijinal parça kullanarak değişim ve montajı 1 yıl garanti vererek yapmaktadır.

Servis Hizmeti Bizden Sorulur Beyaz eşyaların hayatımızdaki yeri ve önemi arıza çıkarınca anlaşılır. Biriken çamaşırlar, yıkanmayan bulaşıklar, yanmayan bir ocak ve ısıtmayan fırın; bunlardan biri arız yaptığında ve arıza azami bir gün içerisinde giderilmediğinde hayatınız kabus olamaya başlayacaktır. Özellikle de birey sayısı fazla olan ailelerde ev eşyalarına olan ihtiyaç her geçen saat katlanarak artacaktır. En hızlı şekilde, bozulan beyaz eşyanızın, güvenilir kişilerce kontrol edilmesi ve müdahalesi bu aşamada çok önemlidir.

Hız, kalite, uygun fiyat garantisi veren Çamaşır Makinesi Servisi kuruluşundan bu yana, siz müşterilerine firmamız güvencesiyle hizmet vermekten onur duymaktadır. Servis hizmetlerinde montaj ve bakım dahil, yapılması gereken ne varsa uzman ve güler yüzlü bir ekip ile sizlerin yanında bulunmaktayız. Teknik ekibimiz bozulan makinenize, kendi evindeki eşya gibi bakacak ve en uygun çözümü sağlayacaktır.

Çamaşır Makinesi Servisi, Çamaşır Makinesi Tamiri, Çamaşır Makinesi Onarım ve Kurulum Hizmetleri Sunmaktayız