Kozyatağı Goldstar Servisi

Buzdolabı Servisi

Ev Aletlerimizin tümünden hemen hemen vazgeçemeyiz hepsi bizim yardımcımız baş tacımızdır sizlere ama en önemlilerinden iki tanesini sıralayabilirim sizlere Buzdolabı Servisi Olarak ; İlki ocaklarımız vazgeçemediklerimiz dir Çünkü evimizde yemek pişiren yediğimiz zaman eğer bir de küçük çocuğumuz varsa bu durum daha da zorlaşacaktır. 2. en önemli yani bizim konumuzun başlığında olan ürününüz de buz dolaplarımızdır. buz dolaplarımızı kesinlikle hayatımızdan çıkaramayacağız yaz kış bizim olmazsa olmaz ev adetlerimizdendir.

Bir buzdolabının arıza yapması demek ürünlerinizin bozulması ya da soğuk zincirle muhafaza edilmesi gereken ilaçlarınız,  bunlar şeker hastalığı ile alakalı ilaçlar olabilir ya da alerjik soğuk zincirle muhafaza edilmesi gereken ilaçlar olabilir.  Buzdolabı Tamiri Bunlar Tabi ki en önemlileri Tabii ilaç kullanmayan insanlar için en önemlisi yapmış olduğunuz yemeklerin bozulması,  ya da besinlerinin artık değerini kaybetmesi.  Bunlar başlıca sorunlarımızın en önemlileridir. Yani kısacası bir buzdolabı arıza yaptığı zaman bizim bekleme gibi bir lüksümüz yok. Buzdolabı önemli ev aletleri statüsündedir.

Buzdolabı Servisi

Sizlerin buzdolabı servisi ihtiyacını tam anlamıyla karşılamak adına profesyonel bir kadro oluşturup. İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa Yakası geneline profesyonel teknik destekler ulaştırabilmek, ve sorunları yerinde giderebilecek kabiliyetle personeller çalıştırmak bizim boynumuzun borcu. Sizler sıkıntı yaşamamanız için her marka ve her model buzdolabının yedek parçaları, stoklarımızda vardır. Buzdolabı Servisi  çok giden malzemeleri yani model olarak marka olarak çok giden markaların ürünlerini araçlarımızda tutuyoruz. gelen anlamda zaten Eğer sizin buzdolabınız arızalıysa ve bizim Şirketimize ulaştıysanız sizlere buzdolabınızın markasını ve modelini soran personeller,  sorunları not alarak aracına gerekli malzemeler gidecek diğer yedek orijinal parçaların tedariki işlemini tamamlamış oluyor.  Sizlerin evinize gelmeden önce firmamız profesyonel kadrosunu eğitimi ile alakalı iş güvenliği ile ya da müşteri ile ilişki ile alakalı yaklaşımını ve güler yüzlü nasıl bir hizmet verilir bunların gerekli eğitimini almış oluyorlar.

  Buzdolabı Servisi
Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Tamiri

Yaz aylarında bakıma muhtaç buz dolapları genellikle hararet yaparak soğutmalı kesme gibi bir sıkıntıları vardır bu sıkıntıları yaşamak adına firmalardan ya da buzdolabı ile alakalı teknik destek ve teknik servis veren şirketlerden bakımla alakalı randevu alabilirsiniz. Özellikle Nisan ve Mayıs aylarında buzdolabı bakım Anlaşması yapmanızı önemle hatırlatırız değerli Ziyaretçiler Buzdolabı Bakımı çok önemlidir Öncelikle buzdolabının arkasında bulunan radyatörlerin içerisinde değişik tüyler ya da tozların birikmesi neticesinde soğutma yani buzdolabının motorunun fan motoru aracıyla soğutması kolay sağlanamaz bu durumda buzdolabının motoru aşırı ısınacak ve hararet dediğimiz o muhteşem insanın hayatını karartan buzdolabı arızası meydana getirecektir lütfen değerli kullanıcılar buzdolabının arızaları ile alakalı vaktinizi bir gün teknik servisleri ayırarak o değerli ev aletlerinin yıllık bakımını aksatmayın. Aksi takdirde yazın ortasında buz dolapsız kalabilirsiniz şimdi   Buzdolabı Servisi ile alakalı şirketimizden teknik destek talebi oluşturmak için iletişim bölümümüzdeki Mobil veya sabit hatlarımızdan Şirketimize ulaşarak hızlıca servis talebinde buzdolabı tamiri istekleri oluşturabilir Günün ve haftanın her saati talep açtırabilirsiniz.