Profilo Servis Bostancı

Profesyonel Çalışanlar Özel eğitim almış ve alanında uzman çalışanlar sayesinde müşterileri için çok iyi bir hizmet sunan Bostancı Profilo Servisi evde herhangi bir sebepten ötürü hasar görmüş, bozulmuş veya çalışmaz halde olan tüm beyaz eşyaları eski haline geri getirmektedir. Günden güne kendini her alanda yenilemekte olan Profilo servis bostancı müşteriler için oldukça ekonomik ve çözüm odaklı bir hizmet sağlar. Beyaz eşya konusunda uzmanlaşmış personeller sayesinde evde bozulmuş olan beyaz eşyaların eski haline dönmemesi artık imkansız.

Bostancı Profilo Servisi

Verilen Hizmetler Beyaz eşya, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, ankastre, ocak ve fırın gibi eşyalar için her türlü servis şirket tarafından sağlanmaktadır. Bu gibi beyaz eşyaların her biri için özel olarak eğitilmiş, alanında uzman personeller sorunu kolayca çözüme kavuşturma yeteneğine sahiptir. Oldukça rahat ve sıkıntısız bir hizmet süreci sayesinde müşteriler beyaz eşya konusunda çektikleri sıkıntıların yok olduğunu görecektir.

Müşteri memnuniyetini baz alarak hizmet veren servis, hem çalışan hem de hizmet edilen kişi adına sağlıklı bir sürecin geçmesi için ellerinden gelenin en iyisini yaparlar.  Bostancı Profilo Servisi Çeşitli beyaz eşyalarda çıkan sorunlar kısa sürede çözülür. Ayrıca servisin eve gelmesi için tek yapılması gereken belirtilen numarayı aramaktır. Yaklaşık 18 yıldır hizmet vermekte olan bu servis, buzdolabı soğutma problemlerine, çamaşır makinesinin gürültülü çalışmasına, bulaşık makinesinin su boşaltmasına çeşitli yollardan çözümler üretir.

Müşteri memnuniyeti odaklı varlığını sürdürmekte olan servis, beyaz eşyanın herhangi bir parçasında meydana gelen kalıcı hasarı çözmek için, hasarlı parçayı; aynı markanın aynı modeline ait olan yeni parçayla değiştirir. Profilo Servis Kesinlikle farklı bir modelin parçası kullanılmaz. Tamamen orijinal ve makinenin kendisiyle uyum sağlayan yeni ve sağlam parçalar makineyi onarmak için kullanılır.

Profilo Servis Bostancı

Profesyonel kadro, güçlü altyapı ve tam donanımlı araçlar sayesinde hem Avrupa hem de Anadolu yakalarında yedi gün yirmi dört saat boyunca kesintisiz hizmet sunulmaktadır. Ayrıca şirket tarafından yapılan her onarım işlemi için 1 yıllık garanti süresi verilmektedir. Bu süre zarfında tamir edilen beyaz eşya tekrar bozulursa, Bostancı Profilo Servisi personeller tarafından yeniden ve herhangi bir ücret talebi olmadan onarılır. Tamir işlerinin yanı sıra montaj işlemi de şirket tarafından yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir