Altunizade General Electric Servisi

Ev ve iş yerlerinde, günlük hayatın ayrılmaz parçalarından biri haline gelen beyaz eşyalar işlerimizi oldukça kolaylaştırırlar. Beyaz Eşyada Servis Seçimi Bu sayede geriye kendimize ve ailemize ayırabileceğimiz birçok zamanımız kalır. Siemens Servisi Beyza eşyaların hiç bozulmamasını temenni eder uzun yıllar kullanmayı isteriz. Ancak makinelerin de bir kullanım miadı ve ömürleri vardır. Özellikle bulaşık ve çamaşır makineleri olmak üzere hareketli aksamlara sahip cihazlar uzun yıllar kullanım sonucu bozulabilirler.

Hatta son zamanlarda üretici firmalar, rekabet şartlarına göre üretim yaparken ucuz malzeme ve işçilik yolunu gitmekte, bu da yeni aldığımız beyaz eşyada, erken bozulmalara sebebiyet verebilmektedir. Miele Servisi Her şekilde de beyaz eşya ürünleri, gerek üretim gerekse de kullanım hatalarından dolayı işlevini yerine getiremez hale gelebilmektedirler. Satın aldığınız ürünler, fiyat noktasında yüksek meblağlara tekabül ettiğinden, bu ürünlerin tamir ettirilmesi ve tekrar kullanıma sokulması, hem şahsi bütçeniz hem ülke ekonomisi için önem arz eden bir durumdur.

Beyaz Eşyada Servis Seçimi

Beyaz eşya da en çok yapılan hatalardan birisi de bozulan bir çamaşır makinesini ya da bulaşık makinesini kendi kendine tamir etme yoluna gidilmesidir. Kesinlikle uzman bir müdahale gerektiren bu ve benzeri işlemlerde, kullanıcı eşyayı kendisi tamir etmeye kalkınca, zarar ve masraf yerine göre katlanarak artabilmektedir. İstanbul ve çevresinde hizmet veren goldstar servisi olarak firmamızı aramanız durumunda, yapılacak ilk müdahale talimatlarını size bildirecek ve basit arızaların giderilmesinde size yol gösterecektir. Burada önemli olan servisimize danışmanız ve yönergeler konusunda bilgi almanızdır.

Makinenizdeki problem daha büyük ve karmaşıksa, talep etmeniz doğrultusunda firmamız çalışanları anında harekete geçerek evinize ya da iş yerinize gelerek yerinde çözüm önerileri sunacak ve problemi halledecektir. Çamaşır ve bulaşık makineleri, fırınlar, ocaklar ve diğer tüm ankastre ürünlerde uzman bir servis kadrosu ve deneyimi ile Emsen Turkiye firması olarak 18 yıldır müşterilerimize yardımcı olmaktayız. beyaz eşya servisi olarak, her türlü servis hizmetini büyük bir titizlikle sunarken müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.

Servis işlemleri, bozulan cihazın olduğu mekanda, anında tamirata başlanılmakta ve parça değişimi gerekecek durumlarda da yine aynı mekanda % 100 orijinal parça ile değişimi yapılmaktadır. Makineniz çalışır vaziyette teslim edildiğinde 1 yıllık garanti kapsamına da alınmış olmaktadır. Beyaz eşyanız ilk aldığınız günkü gibi çalışacak ve uzun yıllar size hizmet vermeye devam edecektir.

Beyaz Eşyanız Güvenilir Ellerde

Rekabetin giderek arttığı günümüz dünyasında birçok firma, servis olarak piyasada yer almaktadır. Franke Servisi Ancak servislerin birçoğunun uzun ömürlü olamadıkları görülmektedir. Bunda en önemli faktör yapılan servis hizmetinin arkasında durabilen bir anlayışta olamamaktır. 18 yıldır beyaz eşya da servis hizmeti veren firmamız yıllardır bu sahada hayatını devam ettiriyor olması, kaliteli ve güvenilir olmasından kaynaklanmaktadır. Beyaz Eşyada Servis Seçimi Bu yüzden, gözünüz gibi baktığınız beyaz eşyanızı hiç tereddüt etmeden servisimize teslim edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir