Ataşehir Profilo Servisi

Profilo Servisi Suadiye’de Hizmetinizdedir

Profilo servis Suadiye ilçesinde, her türlü beyaz eşya elektronik ve mekanik arızalarına karşı, çözüm sunmak için sizleri beklemektedir. Çamaşır makinenizin altından su mu geliyor? Bulaşık makineniz durulama yapmıyor mu? Fırınınız yeteri kadar ısıtmıyor mu? Ankastre ocağınız yanmıyor mu? Endişe ve telaşa kapılmaya hiç gerek yok. Suadiye Profilo servisi olarak siz müşterilerimizin yanındayız ve hazırız.

Beyaz Eşyada Servis Bizden Sorulur
Beyaz Eşyada Servis Bizden Sorulur

 Suadiye Profilo servisi

Güvenilir Hizmetin Tek Adresi   Hangi marka ve modelde olursa olsun bütün ev eşyaları ve elektronik cihazların belli bir kullanım sonucunda bozulacakları ve arıza verecekleri, maddenin doğası gereğidir. Devamlı olarak kullanılan hareketli makine parçaları, yıllar içinde yıpranmakta, elektronik devre ve çipleri yanabilir. Servis olarak 18 yıldır İstanbul’da ve çevresinde hizmet veren firmamız, çeşitli marka ve modellerde bulaşık, çamaşır ve ankastre mutfak eşyalarının, periyodik bakımlarını yapmakta ve onarımlarını sağlamaktadır.

Suadiye Profilo servisi

Genellikle evlerin direği konumunda olan beyaz eşyaların hiç beklenmedik bir zamanda bozulması, alışılagelen günlük yaşantınıza darbe vuracaktır. Hangi servise gitmeli? Servis ne zaman gelir? Servis ne zaman işi bitirir? Servis yüksek ücret ister mi? gibi sorular her insanın kafasında dolaşmaya başlayacaktır. Suadiye Profilo servisi Bireylerin geçmiş tecrübeleri sonucu oluşan servisler hakkındaki olumsuz imajı, Emsen olarak yıkmaya ve güzel hatıralar bırakmaya talibiz.

Öncelikle ücretsiz danışma hattımız olan 0532 789 75 07 numaralı telefonu 7/24 her zaman arayabilirsiniz. Burada makinenizin arızası hakkında bilgi sorarak basit hataların giderilmesi yönünde ustalarımızdan birebir faydalanabilirsiniz. Bu işlemlerden ücret alınmaz. Personelimiz saygı ve sevgi içerisinde sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duymaktadır.

Suadiye Profilo servisi

Bir Servisten Beklenen Her Şey :  Arızalı makineleriniz 24 saat içerisinde tamir edilerek teslimatı yapılacaktır. Tamir ve montaj işlemlerimiz çoğunlukla arızalı ürünün olduğu mekanda yapılmaktadır. İstemeniz durumunda makinenize orijinal yedek parça takılarak problem halledilecek ve 1 yıllık parça ve işçilik garantisi başlatılacaktır. İstanbul ve ilçelerindeki servis noktalarımızda profesyonel ustalarımızla, beyaz eşyalarınızda meydana gelebilecek Suadiye Profilo servisi  a’dan z’ye bütün arızaları, tamir etmek için hazır olarak beklemekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti firmamız için her şeyden önce gelmektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir