Kartal Amana servisi

Sektördeki gelişmelerin yanı sıra sektördeki gelişmeleri yakından takip eden servisimiz, uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Ataşehir Amana Servisi olarak, Amana marka cihazların bakım ve onarım hizmetleri ile kurulum ve kullanım özellikleri ile ilgili açıklamalar gibi hizmetler vermekteyiz. Amana Servis Ataşehir Tüm faaliyetlerimizde, ana prensiplerimiz müşteri memnuniyeti ve müşterilerimize satış sonrası hizmetler için ürün seçmemiz için sunduğumuz hizmetlerdir.  Amana buzdolabı servisi, buzdolapları için hizmet veriyor ve tüm amana marka buzdolaplarının kurulum süreçlerinin yanı sıra satış sonrası kullanımdan kaynaklanan bazı sıkıntıların giderilmesi için çalışmalarına devam ediyor. Tüm çalışmalarımızda, teknik kadromuz, sürekli olarak tamir ve bakım hizmetlerini sağlamakta ve genellikle arızalı olanları tekrarlamamak için deneyimli ve tecrübeli bir firmadır.

Ataşehir Amana Servisi

Teknik personelimiz bu doğrultuda eğitimlerini tamamlamış ve tüm hizmetlerini kalite standartlarının üzerinde sunarak müşteri memnuniyetini sağlayacaklardır. Tüm servisimizde parça garantili onarım çalışmaları yapılmakta ve kullanıcıların aynı problemleri tekrar etmemeleri amaçlanmaktadır.

Amana Servisi Ne Sunabilir? Servisimiz markanın tüm beyaz eşyalarını kurabilir ve onarabilir. Buzdolabının, çamaşır makinesinin veya bulaşık makinesinin farkında olmadan her türlü tamir ve montaj işlemlerini yapmaktayız ve kullanıma başladıktan sonra memnuniyetini sağlamayı amaçlıyoruz. Bir hizmet olarak, ürünlerimizi satın aldıktan hemen sonra ürünlerimizi başlatma sürecindeyiz. Ataşehir Amana Servisi Her şeyden önce, müşterinin ürünü kurmak istediği ve montaj sürecini buradan nereye başlatacağı hakkında bilgi alıyoruz.

Tüm ayarların kurulum sırasında yapıldığından ve makinenin veya aracın kullanıma hazır olduğundan emin oluruz. Ayrıca, müşterinin güvenini ve firmamızın güvenliğine yönelik teslimat formlarını imzalayarak müşterinin bir kopyasını da bırakacağız. Ayrıca, kurulumun sağladığı beyaz noktanın kullanıcıyla birlikte kullanımı hakkında detaylı bilgi vererek kurulumu gerçekleştiriyoruz.

Ataşehir Amana Servisi
Ataşehir Amana Servisi

Amana Servis Ataşehir 

Amana Hizmet Ne yanlış gidebilir? Hizmetimizin garanti kapsamında olan tüm kusurları geri kazanması mümkündür. Ancak, garanti kapsamında olmayan veya garanti süresini tamamlamış ekipmanın onarımı veya bakımı servisimiz tarafından gerçekleştirilebilir. Bu işlemleri yapabilmek için müşteri talep edilebilir ve servis cihazın bulunduğu konuma giderek gerçekleştirilebilir. Amana Servis Ataşehir Firmamız genellikle garanti kapsamında olan arızaları montaj veya üretim hatalarına bağlı olarak görmektedir ve genellikle sahada tamir edilmesi mümkündür. Ancak, bazı durumlarda yerinde onarım sağlamak mümkün değildir ve bu nedenle cihazın ofisimize getirilmesi gerekebilir. Bu gibi durumlarda tüm nakliye ve tamir işlemleri servisimiz tarafından yapılmakta ve tamirden sonra müşteri teslim edilmektedir.

Amana Ataşehir

Kısa süreli tutma, kullanıcının kurban olmasını önlemeyi amaçlamaktadır. Ayrıca, garanti kapsamına girmeyen ve kullanıcının kullandığı kullanıcının yanlış veya yanlış kullanımından kaynaklanan arızalar da aynı şekilde onarılmakta ve müşteri mağduriyeti ortadan kaldırılmaktadır. Servisimizdeki fiyatlandırma hizmetleri de oldukça uygun fiyatlarla gerçekleştirilmekte ve kullanıcılarımız tarafından birçok ürünün tercih edilmesinin nedeni hizmetimizdir. Amana Ataşehir Ayrıca, garanti süresi dolmuş bazı beyaz eşyaların onarımı servisimiz tarafından yapılmakta ve tüm onarımlarımızda parça garantisi ile orijinal parçalar kullanılmaktadır. Ataşehir Amana Servisi Müşteri, arızalı cihazın müşteriye teslim edilmesi sırasında takılan yeni parçanın garanti belgesini sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir